Funny Wellness

Ucelený wellness koncept pro odpočinek, relaxaci a harmonii.

Pokud hledáte místo odpočinku, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle s přáteli, neváhejte nás navštívit.

Dopřejte svému tělu tu správnou regeneraci v naší finské sauně a luxusním Whirlpool, nebo protáhněte svaly a osvěžte tělo v bazénu.

Odměnou pro vaše tělo bude následný výběr ze samoobslužného SPA baru. Voda, pivo, víno, nealkoholické nápoje, či domácí limonády jsou vám po celou dobu k dispozici.

Finská sauna

Čas strávený v sauně je skutečným zážitkem pro každého milovníka saunování. Blahodárně působí na zdraví člověka, má především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost vašeho organismu a snižuje výskyt onemocnění. Při pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, jehož prostřednictvím se pokožka zbavuje nečistot a urychluje látkovou výměnu. Spokojeni budou i ti nejnáročnější. A pro ty, kteří saunu navštíví poprvé, se stane neodmyslitelnou součástí každého relaxačního pobytu. Teplota v sauně dosahuje 90 stupňů.

Whirlpool

Populární součástí relaxace je odpočinek ve whirlpoolu. Na tělo působí kombinace podvodní vzduchové masáže s masáží vodním proudem. Dochází k uvolnění svalů, odstraňuje napětí a zvyšuje imunitu organismu. Prospívá pohybovému aparátu a posiluje svalstvo. Nejdůležitější je však odreagování, fyzické a psychické uvolnění. Celkovou relaxaci u nás dotváří pohled do zahrady. Sex a hrátky jsou z hygienických důvodů zakázány.

Bar

Zázemí wellness centra se nemůže obejít bez baru s bohatou nabídkou nápojů. Při saunování je pravidelné doplňování tekutin a vitamínů nezbytné. Voda, pivo, víno, nealkoholické nápoje, či domácí limonády jsou vám po celou dobu k dispozici.

Ceník služby

Pronájem pro 2 osoby na 2 hodiny – 2.500,- Kč

Další hodina – 500,- Kč
Další osoba – 500,- Kč

SwingersLife sleva

Pro členy komunity SwingersLife máme extra slevu. Staňte se členy a čerpejte výhody i zde. Vyžádejte si slevový kupón.

Rezervační formulář