Citadela

Místo ve stylu Anglického klubu, kde se může vše a nemusí nic, pokud jste na správné straně rákosky.
R

Prostředí vytvořené na míru BDSM

Poznejte místo, kde v prostředí vytvořeném na míru BDSM „pozitivním“ osobám, se otevírá svět, který jim nabídne prostor pro realizaci svých představ prakticky v jakékoli formě.

R

Místo pro každého

Ti zkušenější zde mohou zcela volně realizovat své chutě a touhy, ti kteří se ještě neorientují, zde mohou zjistit víc o širokém a tak specifickém světě BDSM, například při tématických akcích.

R

Komfortně vybavený prostor

Tento prostor je komfortně zařízený, aby splnil i ty nejnáročnější požadavky jak pro individuální využití v páru, tak pro náročnější akci pro více osob. Je vybaven kvalitně zásobeným barem, dobrou kávou, klimatizací.

Profesionální zázemí

Je zde možné realizovat vlastní akce podle vašich představ, nebo můžete navštívit specializované tématické akce nebo workshopy, kde se i zkušeným mohou rozšířit obzory a začátečníkům pomohou objevit jejich limity. Naleznete zde širokou nabídku hraček, ale i profesionálních přístrojů. Pokud budete potřebovat poradit nebo pomoci, vždy se zde najde i dostatečně zkušená osoba, která ráda pomůže s vaším dotazem či konkrétní situací.

Je například vybaven i prostornou jámou krytou mříží (pro změkčilé sub včetně vyhřívané podlahy) nebo elektricky ovládanou klecí.

Klidné a diskrétní místo

Citadela je klidné a diskrétní útočiště pro BDSM pozitivní jedince, páry a skupiny. 

Nechte se nenásilně vtáhnout do dění a pozvolna sklouzněte z veselé zábavy, vytvářející atmosféru plnou erotických nábojů, do víru vášně a nových zážitků. Buďte sami sebou, objevte to, co je ve vás, nechte se inspirovat a užijte si. 

Nebo si přijďte jen tak odpočinout, relaxovat a užít si skvělou atmosféru.

Ceník služby

Pronájem pro 2 osoby na 2 hodiny – 3.000,- Kč

Další hodina – 500,- Kč
Další osoba – 500,- Kč

SwingersLife sleva

Pro členy komunity SwingersLife máme extra slevu. Staňte se členy a čerpejte výhody i zde. Vyžádejte si slevový kupón.

Rezervační formulář

Poznejte svět BDSM

Jako je pro někoho synonymem odpočinku relax ve wellnessu, uvolnění ve vířivce nebo posezení se skleničkou vína, pro skupinu BDSM „pozitivních“ je to jiný náhled na svět a fungování věcí a lidí uvnitř tohoto vesmíru. 

Pro Dominanta je to chvíle, kdy se poslušný submisiv všemožně snaží ho udělat šťastným a spokojeným. Pro submisiva je to naopak ta chvíle, kdy svému Dominantovi může splnit všechna jeho přání a požadavky, a když na konci přijde například pochvala. 

Ne vždy však jsou chvíle zalité sluncem a Pán, či Paní je se svou sub zcela spokojeni. Pak nastává okamžik, kdy z tváře submisiva zmizí úsměv a oči se klopí k nohám a sub pokorně žádá svého Dom o trest za svá provinění. Pak Dom můžete vzít do ruky první co mu padne do ruky a trest je realizován okamžitě, a nebo se hříchy submisiva postupně nasčítají, a pak je prostor po návštěvu CITADELY. Zde se fantazii Dominanta nemusí napovídat a rozhodně po této návštěvě bude Dom příjemně zrelaxován po aktivním odpočinku a sub si bude své hříchy pamatovat dostatečně dlouho, aby měl Dom zase svého poslušného sub a úsměv na rtech…