Wellness

Wellness

 

Vila Funny nabízí koncept uceleného wellness pro odpočinek, relaxaci a harmonii.

 

Pokud hledáte místo odpočinku, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle s přáteli, neváhejte nás navštívit.

Dopřejte svému tělu tu správnou regeneraci v naší finské sauně a luxusním Whirlpool, nebo protáhněte svaly a osvěžte tělo v bazénu.

 

 

Odměnou pro Vaše tělo bude následný výběr ze samoobslužného SPA baru. Voda, pivo, víno, nealkoholické nápoje, či domácí limonády jsou vám po celou dobu k dispozici.

 

Finská sauna


Čas strávený v sauně je skutečným zážitkem pro každého milovníka saunování. Blahodárně působí na zdraví člověka, má především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost vašeho organismu a snižuje výskyt onemocnění. Při pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, jehož prostřednictvím se pokožka zbavuje nečistot a urychluje látkovou výměnu. Spokojeni budou i ti nejnáročnější. A pro ty, kteří saunu navštíví poprvé, se stane neodmyslitelnou součástí každého relaxačního pobytu. Teplota v sauně dosahuje 90 stupňů.

 

Whirlpool

 

Populární součástí relaxace je odpočinek ve whirlpoolu. Na tělo působí kombinace podvodní vzduchové masáže s masáží vodním proudem. Dochází k uvolnění svalů, odstraňuje napětí a zvyšuje imunitu organismu. Prospívá pohybovému aparátu a posiluje svalstvo. Nejdůležitější je však odreagování, fyzické a psychické uvolnění. Celkovou relaxaci u nás dotváří pohled do zahrady. Sex a hrátky jsou z hygienických důvodů zakázány.

 

Bar


Zázemí wellness centra se nemůže obejít bez baru s bohatou nabídkou nápojů. Při saunování je pravidelné doplňování tekutin a vitamínů nezbytné. Voda, pivo, víno, nealkoholické nápoje, či domácí limonády jsou vám po celou dobu k dispozici.